Как проходит изготовление автомобильных ключей в компании Carservice

Як відбувається виготовлення автомобільних ключів?

Автомобільні ключі – не вічна штука. Згодом вони ламаються або виходять з ладу. Іноді водії і самі втрачають ключі, а потім перед зачиненими дверцятами перебирають в думці десятки варіантів, як потрапити в автомобіль. Тому якщо лихо трапилося, і ключі зламалися чи загубилися – варто звернутися до гарного сервісу, який оперативно вирішить проблему. Професіонали зроблять ключі дуже швидко, а коштують послуги набагато дешевше, ніж у дилера. Компанія Carservice виїде на місце події в будь-яку точку Києва і виготовить для клієнта нові ключі в максимально стислі терміни. Вас цікавить виготовлення ключів для авто (Київ)? Ціна послуги залежатиме від складності роботи. Всі деталі, що цікавлять, ви можете прямо зараз дізнатися у менеджерів нашої компанії.

Види автомобільних ключів

Ключі бувають різними, і для відновлення деяких із них потрібне професійне обладнання. Досвідчений майстер зможе виготовити ключ будь-якого формату.

 • Ключ механічний. Такими ключами комплектували старі машини, тому виготовити їх легко. Ключі механічного типу можна відновити по зліпку старого ключа прямо на місці, поряд з автомобілем.
 • Чіп-транспондер. Чіп діє наступним чином: пристрій подає сигнал системі авто, яка визначає, чи відповідає отриманий сигнал внесеній програмі. Якщо все нормально, автомобіль рушить з місця. Такі ключі завжди програмуються під конкретний автомобіль.
 • Ключі із радіочастотним модулем. Ключі цього типу передають машині закодований сигнал, який відкриває та закриває дверцята. Існують ключі зі стабільним та динамічним кодом. Останні вважаються більш надійними, але вони також складніші у виготовленні.
 • З чіпом та радіочастотним модулем. Такий ключ посилає сигнал системам автомобіля, і відкриває дверцята за допомогою радіочастотного модуля. Найчастіше чіп при цьому вбудований у плату ключів.
 • Smart-ключі. Найскладніші за конструкцією ключі, які здатні відчинити двері та запустити двигун за допомогою спеціального брелока. Виготовлення ключів такого типу мають виконувати кваліфіковані спеціалісти, це досить складна процедура.

Чому ламаються ключі?

Причин поломки може бути безліч. Ви, мабуть, стикалися з деякими з них:

 • Ключ може зламатися через падіння на землю чи інші механічні пошкодження.
 • Якщо ключ має чіп, то може зіпсуватися через потрапляння до нього води.
 • Ключі не повинні довго перебувати на морозі, інакше можуть вийти з ладу.
 • Ще одна можлива причина – неякісні батареї або неправильна їхня заміна.
 • Якщо ключі вставляли і виймали із замка, при цьому не відчиняючи двері або не задіючи двигун, можуть виникнути проблеми.
 • Якщо в авто сідає акумулятор, ключі можуть розсинхронізуватися з машиною.

Как проходит изготовление автомобильных ключей в компании Carservice

Як відбувається виготовлення автомобільних ключів?

Майстер, приїхавши на місце, проведе діагностику поломки, адже автомобілі різних марок відкриваються ключами різних типів. Після визначення моделі ключів майстер виготовить їх та запрограмує на місці. Деякі ключі доводиться програмувати за допомогою спеціального обладнання, тому фахівець привезе всю необхідну техніку.

Якщо автомобіль заблоковано, майстер професійно відкриє дверцята, не пошкодивши при цьому машину. Крім цього, він також може відремонтувати замки автомобіля, зробити нову копію ключів або відремонтувати поламаний ключ-дублікат.

Щоб зробити новий ключ, майстру потрібно надати:

 • ескіз старого ключа;
 • зліпок ключа (двосторонній) на силіконі чи воску;
 • уламки старого ключа;
 • параметри замка

Якщо і цих деталей у вас немає – не хвилюйтеся, майстер підкаже, як вийти із ситуації! Кваліфіковані співробітники “Carservice” виконають завдання швидко та недорого.

Оставьте комментарий

Ваш email не будет отображен. Обязательные поля обозначены *