Ремонт автомобільних замків, дверного та замку запалювання

Ремонт автомобільних замків

Напевно, у кожної людини хоч раз у житті ламався якийсь замок у двері квартири чи будинку, замок в автомобілі. Це досить неприємна подія, але за своєю суттю не критична. Адже справа досить легко виправна. Наша компанія пропонує послуги з ремонту автомобільних замків у Києві. Тому, якщо ви раптом не можете відчинити двері свого «залізного коня» через те, що зламався замок, не марнуйте час, а звертайтеся відразу до нас.

Як дізнатися, що замок настав час ремонтувати?

Думаєте, що звертатися до майстрів з ремонту автозамків у Києві варто лише тоді, коли одного разу, підійшов до машини, ви не зможете її відкрити чи завести через вихід із ладу? Зовсім ні! Це вже остання стадія, коли потрібний ремонт.

До послуг ремонту потрібно вдаватися, якщо:

  • ключ не з першого разу виходить вставити до кінця в замкову свердловину;
  • ключ погано і важко повертається;
  • замок починає заїдати, важко відкриватися.

Якщо звернутися за допомогою ще на цих етапах, то можна обмежитись недорогим ремонтом окремої деталі або всієї внутрішньої личини. На тій стадії, коли замок вже не відкривається, найчастіше ремонтні роботи закінчуються повною заміною самого замку.

Адже, по суті, ремонт замку може бути двох видів:

  • діагностика з подальшим відновленням (якщо це можливо);
  • повна заміна замка.

Чому може зламатися замок?

Основні автомобільні замки – це замок запалювання, дверні та на багажнику. Найменш важливим є замок на багажнику. Замки на дверях захищають авто від викрадення та крадіжки. Але все ж таки використовувати машину з несправними саме цими замками ще можна (хоч і не бажано). Найгірше, якщо зламався замок запалювання. У такому разі, не маючи особливих навичок автомеханіка, автомобіліст не зможе рушити з місця на машині. І найчастіше така неприємність може статися в самий невідповідний момент. У разі поломки центрального замку блокування автомобіль буде складно або практично неможливо помістити навіть на евакуатор.

Причин, з яких може зламатися замок, дуже багато. Банально, в нього просто може потрапити пил, бруд або вода, від якої почне з’являтися іржа. Також замок може стати непридатним через стирання металу. Якщо ви підозрюєте, що вам потрібний ремонт замків автомобіля, тоді не чекайте, поки він зламається остаточно, а якнайшвидше зверніться до професійного майстра, щоб полагодити їх. Для цього зателефонуйте за вказаним на нашому сайті номером телефону. Також можна залишити заявку електронною поштою. У нас передбачено різні види зв’язку з клієнтом. Вибирайте той, який вам зручніший.

Чому варто звернутись до нас?

Навіщо звертатися до майстра, щоб отримати ремонт замку автомобіля у Києві? Ви вважаєте, що зробити це можна самостійно? Насправді, такий ремонт – справа непроста. Адже замок дуже тонка техніка, тому дуже просто зіпсувати його. Майстри, які працюють у нас, без проблем зможуть розібрати, відремонтувати та зібрати будь-який автомобільний замок, не зашкодивши при цьому інші частини машини.

Наш персонал завжди виконує свою роботу:

  • у обумовлені терміни;
  • якісно;
  • без будь-яких неприємних моментів.

Ціна виконаної роботи у нашій компанії вас приємно порадує. Також, зазначимо, що наші співробітники виконують ремонт автомобільних дверних замків лише після ретельної діагностики. Це допомагає визначити точну причину поломки та виправити ситуацію без непередбачених наслідків. Довіряйте своє авто лише справжнім професіоналам!

Оставьте комментарий

Ваш email не будет отображен. Обязательные поля обозначены *