Виготовлення автомобільних ключів, дублікати личинок у Києві

Личинка замку автомобіля

Ніхто не застрахований від втрат та крадіжок. І стосується це не лише документів, будь-яких речей, а й ключів від квартири, будинку, машини. У нашій статті йтиметься саме про те, що потрібно робити і як поводитися, у разі втрати автомобільних ключів. Якщо у вас є дублікат, то, звичайно, скористатися ним. Але що робити, якщо дубліката немає? У такому разі потрібно звернутися до компанії, яка займається виготовленням автомобільних ключів у Києві.

Коли потрібний ремонт личинки замку автомобіля?

Вдаватися до послуги відновлення ключів автомобільних необхідно при їх втраті. І не тільки. Ще одна причина – це їхня поломка. Буває, що ключ може зламатися у замку. У такому разі, швидше за все, буде потрібно ще й ремонт личинки замку. Якщо ж це не відновить роботу автомобільного замку, тоді буде потрібна його повна заміна.

Якщо ключ підходить до замку, але він все одно зламався, то причиною цього може бути те, що вийшли з ладу замкові відпірні механізми. Їх могла пошкодити волога або бруд, який потрапив усередину замку. Також причиною поломки могло стати руйнування металу внаслідок дії на нього корозії чи іржі. Для того, щоб замок знову добре працював, його необхідно ремонтувати.

Ремонт може мати на увазі його:

  • повну заміну;
  • відновлення.

Типи замків

Сучасні автозамки бувають різних типів:

  • звичайні;
  • з іммобілайзер.

Наша компанія з легкістю подолає ремонти обох типів замків. Ремонт личинок автомобільних замків – для нас не проблема. Вже багато років ми якісно виконуємо свою роботу, завдяки чому маємо безліч позитивних відгуків від клієнтів. Ми дуже цінуємо свою репутацію, тому дуже відповідально ставимося до своєї роботи.

Як відбувається заміна личинки замку запалювання?

Це складний процес. Саме тому краще довірити його професіоналам, а не намагатися виправити проблему самому.

Для того, щоб зробити ремонт личинки замку запалювання, необхідно спочатку на акумуляторі машини відкинути клему зі знаком «-», а потім від’єднати гвинти. Йдеться про гвинти, якими кріпляться кожухи кермової колонки. Рознімання контактної групи необхідно зняти. Для цього знадобиться викрутка. Далі за допомогою дроту перетином 2-3 мм потрібно натиснути на фіксатор і переставити перемикач у два режими. Якщо все правильно зробити, личинка автомобільного замку на п’ять міліметрів вийде з корпусу. Її необхідно акуратно захопити та витягнути з корпусу. Тепер з’явилося місце встановлення нової личинки.

Після проведення такої «операції», слід пам’ятати, що для дверей і багажника у вас буде один ключ, а для замку запалювання – другий. Важливо не переплутати, щоби знову не вийшла з ладу личинка замку запалювання або не знадобився ремонт личинки дверного замку автомобіля. Різні ключі від автомобіля – не дуже приємний момент. Саме тому рекомендується придбати набір личинок для всіх замків авто.

Щоб встановити нову личинку, потрібно вставити її та ключ у корпус. При цьому необхідно стежити, щоб перемикач залишався у другому положенні. Потім потрібно натиснути штирем на фіксатор. Якщо була придбана хороша личинка високої якості, її заміна не складе труднощів. Якщо ж вам підсунули китайську підробку, результати можуть виявитися досить плачевними.

Про реставрацію ключів

Отже, із личинкою розібралися. А що робити з ключем, якщо він залишився всередині замку, а запасного немає? У такому разі слід провести його реставрацію. Цю процедуру також можуть здійснити наші майстри.

Зробити новий ключ можна за:

  • ескізу наявного екземпляра;
  • двосторонньому зліпку, зробленому на силіконовій або восковій подушці;
  • уламкам зламаного ключа (щоправда, цей варіант можливий лише в тому випадку. якщо є усі уламки);
  • параметрів секрету замка

Є ключі з чіпом – іммобілайзером. Він допомагає взаємодіяти із системою охорони авто. Виготовлення нового ключа з іммобілайзером – справа складніша і трудомістка. Але й воно під силу нашим фахівцям. Так що у разі поломки замка чи втрати будь-яких ключів як від сучасних іномарок. і від вітчизняних автомобілів. звертайтесь негайно до нас. Наші фахівці допоможуть у стислі терміни вирішити проблему.

Оставьте комментарий

Ваш email не будет отображен. Обязательные поля обозначены *