Допомога при втраті автомобільних ключів

Багато водіїв стикаються з різними труднощами, пов’язаними з транспортними засобами. Здавалося б, що така дрібниця, як ключі, не є проблемою, і зазвичай власники автомобілів мають у запасі кілька додаткових комплектів. Однак іноді виникає питання, що робити, якщо втратив ключі від машини. Постараємося розібратися в цьому в цій статті та знайти правильне вирішення проблеми. Звичайно, коли виникають проблеми з транспортом та потрібні запчастини, то доводиться витрачати чимало коштів на відновлення його працездатності, проте втрата ключів також є поширеною серед багатьох власників.

Існує кілька інших способів для того, щоб завести автомобіль, але вдаватися до них потрібно лише у кардинальних випадках. У будь-якому випадку, якщо так сталося, що людина втратила ключі від машини, то не варто впадати в паніку. Звернувшись до нашої компанії, ви з легкістю та зручністю зможете вирішити цю проблему. Наші фахівці працюють цілодобово, а також здійснюють виїзд на місце, де знаходиться ваш транспортний засіб, допомагають вам у цьому питанні максимально оперативно та якісно. Також не варто переживати і про те, якщо було втрачено чіп ключ, адже співробітники нашої компанії зможуть відновити його за короткий термін. Отже, вас цікавить питання, яким чином надається допомога?

Насамперед, вам необхідно надати документи, щоб наші співробітники переконалися в тому, що транспортний засіб належить саме вам. В іншому випадку ви можете мати справу з проблемами, пов’язаними з правоохоронними органами.

Після надання всіх вищевказаних даних, та повідомлення, що втрачені ключі від машини, ми робимо акуратне розтин. Процес, як правило, відбувається без будь-яких пошкоджень і зламів замків, тому вам нема про що турбуватися.

Після вищезгаданої процедури ми виготовляємо для власника нові ключі, які відповідають замку. У випадку, якщо ваш транспортний засіб має іммобілайзер, фахівці проводять прошивку і прив’язують до неї новий чіп.

Аварійне розтин авто – чи не небезпечно це?

Багато водіїв бояться того, що їхній автомобіль буде розкритий, і після цього залишаться сліди від зламів. Звичайно, з одного боку це виправдано, оскільки зовнішній вигляд транспорту може бути зіпсований. Однак поспішаємо вас потішити, адже переживати не варто. Справа в тому, що процес відбувається із застосуванням найновішого обладнання та навичок наших фахівців, які зроблять все можливе для акуратного розтину.

На сьогоднішній день багато компаній пропонують аварійне розтин автомобілів за старими методиками, але до таких сервісів звертатися не рекомендується. Найкраще рішення для вас – це зателефонувати до нашої компанії, яка оперативно допоможе впоратися з подібною проблемою. Існують ситуації, коли людина змогла самостійно проникнути в автомобіль без сторонньої допомоги, але ключів у неї немає.

Що робити у такому разі? Вихід із ситуації – це звернутися до нас і надіслати замок запалювання за допомогою кур’єра. Таким чином, ми зможемо максимально оперативно надати необхідну допомогу, і результат виправдає усі ваші очікування.

Наша компанія може гарантувати, що виготовлення автомобільних ключів за дзвінком проводиться із застосуванням інноваційних технологій та вимог. З такої причини ви можете бути впевнені, що виріб буде підготовлений з максимальною точністю та якісно. Зверніться до нас у будь-який зручний для вас час, і ви залишитеся задоволені результатом.

Оставьте комментарий

Ваш email не будет отображен. Обязательные поля обозначены *