Заміна корпусів та ремонт брелкових ключів

Брелоки – важливий елемент автосигналізації

Сигналізація – це невід’ємний атрибут сучасного автомобіля. Адже саме вона захищає машину від несанкціонованого розтину та крадіжки. Якщо раптом трапиться, що ваш автомобіль зловмисники спробують розкрити, спрацює сигнал, і ви негайно дізнаєтесь про це. Навіть якщо ви залишили машину далеко від дому, про спрацювання сигналізації ви дізнаєтесь за допомогою брелока до неї. На дисплеї брелків до автосигналізація відображається інформація про взяття та зняття з охорони машини. Тому цей гаджет – надзвичайно важливий аксесуар для збереження автомобіля. А безпека – це те, на чому не можна економити.

Що робити, якщо ви помітили, що брелок перестав працювати безперебійно? У такому разі необхідний ремонт брелоків сигналізації. Самостійно зробити це практично неможливо. Тому необхідно звертатися до фірми, яка професійно займається такою діяльністю. Саме наша фірма вже багато років займається ремонтом брелків автосигналізації в Києві.

Навіщо потрібен брелок автосигналізації?

Брелок називають ще пейджером чи передавачем. Він як радіокерований пульт, який керує сигналізацією. Саме він передає команди водія до центрального блоку. А він, у свою чергу, розпізнає ці команди та виконує їх.

На пристрої часто є кілька кнопок для керування. При їх натисканні формується код. Якщо він правильний, тоді електронний блок правильно реагує на команди та задіює потрібну функцію (включає або вимикає сигналізацію). У різних брелоків є різні коди. Кожна сигналізація реагує лише на свій передавач. Але в брелок можна вписати нові функції. Зазвичай це робиться для того, щоб створити дублікат, тобто здійснити заміну брелока сигналізації у Києві, а також в інших містах України.

Ми працюємо якісно та швидко!

Якщо поломка аксесуара незначна, наші співробітники можуть прямо при вас буквально за годину-півтори здійснити якісний ремонт автосигналізації.

У нашій компанії ви можете отримати два види ремонту:

  • стаціонарний;
  • виїзний.

При стаціонарному ремонті вам необхідно привести брелок до нас в офіс. Якщо потрібно зробити перепрограмування брелока, бажано приїхати на автомобілі, де і встановлена сигналізація. Також ви можете замовити послугу експрес-ремонту. У такому разі, необхідно буде сплатити не тільки сам ремонт брелока сигналізації, але й витрати, пов’язані з кур’єрською доставкою передавача.

На нашому сайті можна замовити такі послуги з ремонту пристрою:

  • ремонт корпусу брелока сигналізації;
  • здійснення перекодування;
  • заміну шлейфу;
  • перепаювання мікросхем, які прийшли в непридатність;
  • заміну брелока на сигналізації (такий варіант можливий тоді, коли аксесуар не піддається ремонту):
  • заміна поламаних елементів, наприклад, заміну кнопки на брелоку сигналізації або заміну дисплея.

Термін ремонту кожного елемента залежить від того, чи є він у наявності в даний час. Якщо якогось елемента немає, наприклад, корпусу для брелка автосигналізації, ми зможемо замовити його.

Особливості ремонту

У деяких випадках брелок може вийти з ладу через те, що відбулася його розсинхронізація із самою автомобільною сигналізацією. Для того, щоб брелок знову почав працювати, треба його просто по-новому налаштувати, тобто вказати в його характеристиках нові установки. Найчастіше такий ремонт брелок автосигналізацій допомагає вирішити проблему.

Если вдруг система просто «зависла» – охранная установка не будет исправно работать и в случае взлома авто сигнализация может дать осечку. Чтобы решить данный вопрос, специалисты перезапускают брелок. Некоторые производители продумывают такую функцию и специально создают для этого кнопку. Зачастую, она «утоплена» в корпусе с тыльной стороны. Если такой возможности не предусмотрено, тогда нужно отключить питание (попросту, вынуть и вставить батарейки).

Якщо раптом система просто «зависла» – охоронна установка не буде справно працювати і у разі злому авто сигналізація може дати осічку. Щоб вирішити це питання, фахівці перезапускають брелок. Деякі виробники продумують таку функцію і створюють для цього кнопку. Найчастіше вона «утоплена» в корпусі з тильного боку. Якщо такої можливості не передбачено, тоді потрібно вимкнути живлення (просто вийняти і вставити батарейки).

Бувають також інші варіанти виходу з ладу брелків. Якщо заміна чи ремонт окремих елементів не принесли результатів, тоді залишається провести лише заміну брелока сигналізації.

Насамкінець хочеться ще раз повторити, що ремонт автобрелків у Києві краще довіряти перевіреним професіоналам компанії «Carservise». Адже брелок відповідає за сигналізацію, а значить, і за збереження вашого авто.

Оставьте комментарий

Ваш email не будет отображен. Обязательные поля обозначены *