Ремонт блоків керування систем безпеки SRS AIRBAG

Ремонт системи безпеки SRS AIRBAG: Чому це важливо?

Ідеальний автомобіль має бути не тільки потужним, а й безпечним для водія та пасажирів. Тому у сфері автопромисловості особлива увага приділяється розробці вдосконалених систем автомобільної безпеки. На багатьох сучасних авто встановлена SRS Airbag – електронна система зі складною та продуманою конфігурацією. Від її справності безпосередньо залежить життя та здоров’я всіх, хто перебуває у машині.

SRS Airbag складається з:

  • блок управління, який приводиться в дію електронно;
  • датчика ударів – залежно від моделі, їх кількість може сягати десяти штук. Монтуються, як правило, у передній частині автомобіля, на дверях, безпосередньо в салоні;
  • газогенератора з подушкою чи кількома подушками. Зазвичай вони встановлюються в ступичну частину рульового колеса і спинки передніх сидінь.

При наїзді на перешкоду система спрацьовує моментально: датчики удару подають електронний сигнал, що провокує спрацювання ременів і подушок безпеки. Завдання блоку управління – зафіксувати у пам’яті машини необхідні дані про подію. Ця інформація надалі блокує роботу всієї системи – може знадобитися повний ремонт airbag або виключно перепрошивка блоку управління. Ігнорувати проблему в жодному разі не можна, оскільки успішно усунути її можуть виключно фахівці.

Скільки прослужить система, якщо не потрапляти у ДТП?

Якщо машина експлуатувалася без пригод, потреба в ремонті блоків Airbag виникає приблизно через десять-п’ятнадцять років (залежить від виробника). Знос SRS Airbag з природних причин неминучий. Слідкуйте за станом системи: якщо контрольна лампочка «подушка безпеки» не гасне, терміново зверніться до сервісу. Визначити самостійно, який саме елемент системи дав збій, не вдасться. Тут потрібна допомога професіонала.

Як усунути проблеми з SRS Airbag?

Перший спосіб – повна заміна системи (монтаж нового блоку подушок безпеки та інших елементів). У вашому автомобілі буде встановлена airbag, яка нічим не поступається попередньою. З мінусів такого варіанту – досить висока вартість та суттєві витрати за часом. Тому якщо вам потрібно завжди бути на ходу, то навряд чи таке рішення буде оптимальним.

Вигідніший варіант – це повне відновлення airbag. Процедура включає наступні етапи:

  • демонтаж системи з автомобіля;
  • безпосередньо відновлення, що включає перепрошивку авто (програмування модуля, що управляє, в блоці);
  • заключна діагностика працездатності системи – щоб переконатися, що вона функціонує правильно.

Переваги такого рішення очевидні: ви витрачаєте мінімум часу та грошей, отримуючи відмінний результат. Найближчим часом вас точно не потурбують проблеми з даною автомобільною системою. При цьому ви не ризикуєте власною безпекою: датчики ударів продовжать роботу, а відремонтовані подушки точно спрацюють у потрібний момент.

Виконаємо якісний ремонт srs airbag

Фахівці компанії «Carservice» з радістю допоможуть відновити систему безпеки вашого автомобіля в найкоротші терміни. Наші майстри мають належну кваліфікацію: виконають повноцінний ремонт подушок безпеки і правильно налаштують електронні системи автомобіля (зроблять прошивку авто). У нашому розпорядженні – високотехнологічна апаратура, тому якість робіт буде просто чудовою. Звертайтеся, ми знаємо, як допомогти вашій машині!

Оставьте комментарий

Ваш email не будет отображен. Обязательные поля обозначены *