Аварійне відкриття автомобільних замків

Аварійне відкриття автомобільних замків

Водій підходить до автомобіля, смикає дверцята, а вони не відкриваються. Найчастіше зіткнувшись із цим “страшним сном” насправді, власники авто в люті “кидаються” на дверцята, намагаючись швидко вирішити проблему своїми силами та підручними методами. У хід йдуть “народні поради”, підказані Гуглом, логічні і не дуже – відтягнути дверцята і підчепити деталь блокування ключем або натиснути на кнопку електросклопідйомника, розбити скляний трикутник-кватирку, спробувати відкрити дверцята чужими ключами та багато інших.

Насправді, перше, що потрібно зробити у такій ситуації – заспокоїтися. Спроба “взяти машину штурмом” призведе лише до додаткових пошкоджень та ще більших фінансових витрат. Другий пункт в обов’язковому списку дій – зв’язатися із спеціалізованим сервісом, який вирішить проблему за вас, зберігши цілісність улюбленого авто.

Аварійне відкриття замків автомобілів (Київ) – це завдання для професіоналів
Фахівці компанії “Carservice” відчинять двері будь-якої марки та року випуску максимально швидко та без жодної подряпини. Завдяки використанню спеціальних професійних інструментів та досвіду майстрів авто вдасться розблокувати оперативно, щоб ви відразу змогли повернутися до свого звичного способу життя.

Відкриття автомобілів зі спеціалістами компанії “Carservice” це:

 1. Повний набір послуг професійних майстрів. Наші фахівці мають великий досвід роботи з автомобілями різного року випуску та країни-виробника. Вони можуть не тільки розблокувати дверцята, але й відремонтувати/замінити замок або ключ, а також інші системи авто, якщо це знадобиться. У майстра можна замовити оперативне виготовлення дубліката ключів (якщо конструктивні особливості дозволяють ви отримаєте виріб прямо на місці).
 2. Швидкість вирішення проблеми. Майстер виїде до вас за вказаною адресою, де б ви не знаходилися (у Києві чи околицях). Викликати нашого фахівця на місце набагато зручніше, ніж везти автомобіль в автосервіс на евакуаторі.
 3. Професіоналізм. Фахівець застосує свої професійні знання та усуне несправність у машині, що спричинила блокування дверцят. Після цього вам ще довго не доведеться звертатися до автомобільного сервісу.
 4. Чесність. Ми цінуємо своїх клієнтів та зацікавлені у тому, щоб вони рекомендували наші послуги своїм знайомим-водіям. Цінова політика Carservice максимально прозора, ми не станемо нав’язувати вам зайві послуги, а швидко вирішимо проблеми, що виникли. Ми працюємо на ринку не перший рік та цінуємо свою репутацію.
 5. Доступні ціни. Ви можете розраховувати на високий рівень сервісу за розумних цін на всі послуги.

В якому випадку може знадобитися аварійне відкриття?

Дверцята можуть виявитися заблокованими в таких ситуаціях:

 • Якщо водій втратив ключі.
 • В момент закрытия дверцы мотор не был заглушен.
 • У момент закриття дверцят мотор не був заглушений.
 • Сів акумулятор і центральний замок також спрацював автоматично.
 • Замок чи ключ зламалися. Ключі потрібно нести в ремонт одразу, як тільки вони почали заїдати, провертатися у замку, не до кінця входити до гнізда тощо.
 • Кнопку активації центрального замку випадково натиснули.

У всіх цих випадках знадобиться аварійне відкриття автомобілів. Звертайтеся до «Carservice» – ми швидко та професійно допоможемо впоратися з цією неприємністю.

Как воспользоваться услугой “аварийное открытие авто (Киев)” от нашей компании?

Викликати майстра «Carservice» на місце – дуже просто, достатньо лише зателефонувати, вказаному на сайті, і точно описати ситуацію: що сталося і де ви знаходитесь.

Майстер максимально оперативно виїде на місце та відкриє автомобіль, а також за вашим бажанням відремонтує замок чи ключ, надасть інші послуги ремонту та проконсультує, як не потрапляти у подібні ситуації у майбутньому.

У нашого фахівця можна замовити нові ключі від автомобіля. Увага: щоб скористатися послугою аварійного відкриття авто, при собі потрібно мати права на автомобіль або інші документи, що підтвердять ваше право власності.

Рекомендації, які допоможуть уникнути аварійного розтину авто у майбутньому

Виходячи з машини, глушіть двигун, а закриваючи двері, робіть обережний плавний рух ключем. Крім цього, в жодному разі не слід залишати дітей або свійських тварин у машині. І найголовніше – завжди майте при собі дублікати ключів та документи на машину.

Не потрапляйте в неприємні ситуації і завжди звертайтеся до професіоналів, адже краще заплатити за усунення проблеми, ніж витратити багато нервів та грошей на ремонт пошкоджень, самостійно завданих автомобілю.

Оставьте комментарий

Ваш email не будет отображен. Обязательные поля обозначены *