Ремонт автосигнализации в Киеве по доступной цене

Ремонт автосигналізації у Києві: причини поломок

Зламана автосигналізація в автомобілі – це привід для серйозного занепокоєння, адже вона може спрацювати в невідповідний момент, “проігнорує” спроби її відключити, або навпаки – не зреагує на спробу злому. “Автосирена” ламається з кількох причин: через баги у програмному забезпеченні, перебоїв у роботі проводки або живлення. Існує також проблема помилкових спрацьовувань, а іноді сигналізація працює зі спецефектами через поломку брелока. Давайте з’ясуємо, як упоратися з усіма цими проблемами та до кого звертатися за допомогою у Києві.

Живлення

Якщо в машині сідає акумулятор, або батарейка в брелоку скоро вийде з ладу, значить, відразу ж після цього “накриється” і автосигналізація. Як з’ясувати, що саме стало причиною – акумулятор або брелок? Ступінь заряду акумулятора легко виміряти в автосервісі. А от якщо дисплей та лампочка на брелоку гасли, а дальність дії знижувалася, значить, у пристрої розряджається батарейка. Якщо система перестала реагувати на сигнали брелока – проблема також полягає саме в цьому пристрої.

Проводка

Окислені контакти проводки можуть спричинити несправність сигналізації. Крім цього, і самі дроти можуть виявитися пошкодженими. Якщо вашу машину намагалися викрасти, або ви встановлювали в ній будь-яке додаткове обладнання – цього вже достатньо, щоб запідозрити, що дроти можуть бути несправними та збивати роботу сирени. Ще одна можлива причина “хвороби” проведення – це поломка запобіжників. Головним симптомом цього стане відсутність реакції автомобіля на сигнали брелока.

Проблеми ПЗ

ПО може збитися з різних причин, але це досить нешкідливий вид ‘поломки’ – адже для її усунення не доведеться ‘розкривати’ начинки автомобіля, досить просто перепрошити систему.

Ремонт автосигнализации в Киеве по доступной цене

Хибні спрацьовування

Якщо сигналізацію неправильно змонтували або налаштували, вона може прийняти діяти водієві на нерви в невідповідний момент. Якщо датчики виставлені на надмірну чутливість, сигналізація буде спрацьовувати після випадкового поштовху або удару: під час дощу, у відповідь на гучний звук або через падіння на дах дрібної гілочки. Але не поспішайте звинувачувати датчики у “неврозі”. Можливо, чутливість пристроїв цілком нормальна просто їх поставили на пластикову деталь. Пластик посилює вібрації, а при нагріванні розширюється, збільшуючи чутливість датчиків.

Зламаний брелок

Хто з водіїв жодного разу не кидав брелок? Ця подія, як і “зустріч” устрою з водою, у тому числі дощової, часто стає причиною поломки. Через удар об землю кварцові деталі брелока можуть пошкодитися – у такому разі сигналізація, звичайно ж, не працюватиме. Якщо на внутрішній стороні екрана видно конденсат – значить, брелок пошкодила вологу. Щоб здійснити ремонт брелоків автосигналізації у Києві на Лівому Березі або Позняках, можна звернутися до компанії Carservice. Величезний досвід ремонту систем сигналізації дозволяє нам усувати поломки максимально швидко і якісно.

Як з’ясувати, від чого саме зіпсувалася ваша сигналізація? Перш за все, слід перевірити брелок та клеми акумулятора. Щоб відрегулювати чутливість, достатньо відкрутити або закрутити гвинт на корпусі датчика. Щоб перезавантажити сигналізацію, потрібно скинути налаштування згідно з інструкцією або просто від’єднати одну з клем акумулятора на кілька хвилин. Якщо ці дії не вирішили проблему, “Carservice” допоможе виявити причину нестабільної роботи “сирени” та усунути будь-яку з них, у тому числі поломки в електроніці чи блоці керування.

Оставьте комментарий

Ваш email не будет отображен. Обязательные поля обозначены *