Наші послуги

1. Аварійне відкриття автомобільних замків

Аварійне розтин автозамків – поширена ситуація, в якій побував практично кожен автовласник. Необхідність розтину виникає тоді, коли замок машини заблокувався та відсутній доступ до ключів для її відкриття.

Наші спеціально навчені експерти чудово розуміються на всіх типах замків і знають, як грамотно відкрити будь-який з них без ушкодження. При спробі самостійного відкриття замку існує ризик виходу механізму з ладу, що згодом призведе до його заміни.

2. Ремонт автомобільних замків, дверного та замку запалювання

До послуг ремонту слід вдаватися у таких випадках:

  • ключ насилу провертається;
  • замок починає заїдати і потрібен час, щоб його відкрити;
  • ключ важко вставляється в замкову щілину.

Замок – дуже тонкий пристрій, який легко зіпсувати без професійних знань і навичок. Тому ми рекомендуємо довіритися лише досвідченим майстрам. Наша компанія спеціалізується на послугах ремонту автозамків, дверних замків, а також замків запалювання, використовуючи сучасне обладнання.

3. Виготовлення автомобільних ключів, дублікатів личинок у Києві

Автомобільні ключі – важлива складова безпеки будь-якого автомобіля. Виробнича процедура дубліката автоключа є складним і надтехнологічним процесом, який повинен виконуватися виключно професіоналами своєї справи. Експерти нашої фірми виготовлять дублікат автоключа, личинки будь-якого типу та ступеня складності. Усі деталі виготовляються на спеціалізованому оснащенні, проходять декілька стадій тестування та перевірки якості.

4. Заміна корпусів та ремонт брелкових ключів

Що робити, якщо брелок перестав справно працювати? У такій ситуації потрібно звернутися до фахівців за ремонтом ключів. Самостійне втручання не рекомендується, оскільки є можливість пошкодити пристрій. Майстри нашої компанії вже кілька років займаються відновленням брелків та заміною корпусів, тому гарантують якісний результат.

5. Відключення систем фільтрації сажі mercedess

Вихід із ладу системи сажової фільтрації – ще одна неприємна ситуація, з якою стикаються власники авто. Помилки по фільтру на панелі приладів, плаваючі неодружені обороти, у тому числі відсутність тяги, велика витрата пального та підняття рівня масла вказують на поломку обладнання. Одним із методів вирішення проблеми, пов’язаної з сажевою фільтрацією є ПЗ та видалення сажевого фільтра.

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджерів нашої компанії.

6. Ремонт блоків управління систем безпеки srs airbag

Впевненість додається, коли знаєш, що система SRS (AIRBAG) автомобіля працює на 100% справно. Наша компанія усуне будь-які неполадки, пов’язані з роботою системи AIRBAG та її електронного блоку, а також у разі потреби проведе “краш очищення”, щоб ви назавжди забули про аварію.

7.  Відновлення автоключів по замку

Якщо загубилися ключі, але зберігся замок авто, у такій ситуації буде актуальним відновлення ключів по замку. Виробництво ключа по замку або відновлення ключів проводиться у максимально короткі терміни. Замок не втрачає своєї працездатності та дизайну. Звернувшись до наших спеціалістів, ви зможете отримати нові ключі, які за функціоналом будуть ідентичні старим.

8. Допомога при втраті автомобільних ключів

Втрата ключів є однією з найпоширеніших ситуацій автовласників. Але не варто губитися, якщо таке сталося. Звернувшись до нас, ви легко та швидко зможете вирішити цю проблему. Жодних пошкоджень та зламів замків. Все відбувається акуратно, оперативно та якісно завдяки нашим експертам.

9. Корекція спідометрів

Однією з дій нашої компанії є корекція спідометра на автомобілях різних марок. Завдяки нашим кваліфікованим фахівцям корекція виконується акуратно, не порушуючи подальшу роботу обладнання.