Відновлення авто ключів по замку

Відновлення автомобільних ключів замком – тепер не проблема!

Втратити ключі від машини – це, мабуть, страх будь-якого водія. Після багатогодинних невдалих пошуків виникає безліч запитань: «Що робити? Куди звертатись? Чи вийде відновити? Скільки часу доведеться чекати? Якщо таке сталося з вами – не турбуйтеся, вирішити проблему можна без надзвичайних зусиль. Для цього достатньо замовити послугу виготовлення ключа замку запалювання. Вже зовсім скоро, ви отримаєте новий ключ, який нічим не поступається втраченому, і зможете без жодних перешкод користуватися автомобілем.

Як відбувається процедура виготовлення ключа?

Цей процес – досить складний з технічної точки зору. Не кожен сервіс візьметься за виготовлення автомобільних ключів для машин, виготовлених після двохтисячного року. У зв’язку із зміненими вимогами до пасивного захисту автомобілів такі ключі мають специфічну конструкцію, яку неможливо повторити без спеціального сучасного обладнання. Кваліфікація фахівця, який береться за виготовлення дубліката, теж має значення: тут важливий професіоналізм, акуратність та точність у роботі.

Складається процес відновлення ключа з кількох етапів:

  • Відкриття автомобіля та відключення сигналізації. Щоб відкрити машину без ключа, знадобиться спеціальний пристрій для ремонту замків.
  • Демонтаж замку запалювання, за яким виготовлятиметься дублікат.
  • Безпосереднє відновлення ключів автомобіля, яке проводиться за допомогою обладнання для механічної копії.
  • Програмування (чіпування) ключа. Без перепрограмування іммобілайзера під новий чіп використання дубліката ключів буде неможливим.

Після правильного проведення всіх зазначених процедур, ви відразу зможете використовувати нові ключі, які по функціоналу нічим не поступатимуться старим.

Відновлення автомобільного ключа – це вигідно

Так ви суттєво економите час, гроші та нерви. В іншому випадку, довелося б оплачувати масу дорогих процедур: професійне відкриття вашого автомобіля, його евакуацію на СТО, установку всіх нових замків (не тільки дверних, але і запалювання, багажника). А перепрошивка чіпів взагалі замовлялася б окремо. У результаті отримуєте нереальні витрати за часом (кілька днів без машини) і втрачаєте кругленьку суму зі свого бюджету.

Виготовлення ключів по замку дозволяє уникнути всіх перелічених вище неприємних моментів. Це – професійна та комплексна послуга. Заплативши один раз, ви отримуєте якісну роботу: ключ повністю відповідатиме оригіналу і відразу зможе виконувати свої прямі функції.

Як замовити відновлення ключа?

Обов’язково захопіть із собою документи, які підтверджують, що ви – власник цієї машини (буде достатньо технічного паспорта). Без документів ми не можемо надати послугу: так виключається ризик роботи з шахраями.

Чому саме «Carservice»?

Звертаючись у «Carservice», ви отримуєте якість за прийнятні гроші: відновимо ключі до будь-якої машини в найкоротші терміни. Маємо необхідне обладнання та належну кваліфікацію, тому нам під силу все, що стосується ремонту та виготовлення ключів для автомобіля. Працюємо з машинами будь-якої моделі, модифікації, року випуску.

Чи залишилися додаткові питання? Просто зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотній дзвінок. Менеджер із радістю поспілкується з вами. Консультація безкоштовна.

Оставьте комментарий

Ваш email не будет отображен. Обязательные поля обозначены *