Про нас

Компанія Carservice – гарантія безпеки та якості вашого автомобіля

На сьогоднішній день на ринку можна зустріти чимало сервісів, що надають послуги з обслуговування транспортних засобів. Проте переважна більшість із них практикує політику завищеної вартості. Компанія Carservice, на відміну від конкурентів, пропонує оперативне вирішення проблем, пов’язаних із автомобілем, за розумні гроші. У своїй роботі наші спеціалісти використовують лише професійний підхід та інноваційні методи, маючи у своєму арсеналі широкий набір інструментів. Щоб ознайомитися з основними напрямами діяльності, ви зможете прочитати інформацію далі. Що пропонує наша компанія?

Аварійне відкриття автомобільних замків Якщо ви втратили ключі, не варто засмучуватися, адже можна звернутися до нас. Ми оперативно вирішимо цю проблему, і допоможемо розкрити ваш автомобіль без слідів.

Якісний та швидкий ремонт автомобільних замків. Якщо з яких-небудь причин ваш замок був зламаний, ви можете скористатися якісними послугами нашого сервісу. Процедура виконується відповідно до сучасних вимог.

Надійний ремонт замку дверей автомобіля. Вам більше не доведеться витрачати час на пошук підрядників, щоб відремонтувати замок дверей. Тепер усі необхідні послуги знаходяться в одному місці, і це дуже зручно. Проводиться ремонт замку запалювання. Не рекомендується робити його самостійно, оскільки в такому разі можна зіткнутися зі складнощами чи негативними наслідками. Зверніться до нас, і ви залишитеся задоволені.

Оперативне виготовлення автомобільних ключів, а також дублікати личинок. Усі необхідні процеси, які потрібно провести у цьому напрямі, робляться руками досвідчених професіоналів. Якість робіт завжди на висоті.

Якщо ви забажаєте, то у нас здійснюється заміна корпусів брелокових ключів. Знайти подібну послугу в інших сервісних центрах непросто. Крім того, ми можемо допомогти у такому питанні, як ремонт брелокових ключів за розумні гроші.

Вимкнення систем сажової фільтрації. Якщо після діагностики було виявлено проблему з фільтрами, то надається така послуга. Усі роботи проводяться на професійному рівні та у встановлений термін.

Компанія Carservice – додаткові послуги

Окрім усіх вищезгаданих дій, ми пропонуємо нашим клієнтам ремонт блоків безпеки фільтрації сажової SRS AIRBAG. Це є відмінним рішенням для тих, хто бажає заощадити час, і при цьому отримати надійний і якісний результат. Ви зможете замовити будь-яку послугу за вказаними номерами телефонів на сайті або залишити заявку онлайн, що дуже зручно та швидко. Наші фахівці також здійснюють якісне відновлення авто ключів по замку. Якщо ви не можете приїхати, то є можливість відправити замок поштою, після чого наші фахівці вирішують проблему. Вартість ремонту або інших процедур безпосередньо залежить від складності, проте вона завжди адекватна та доступна для кожного власника автомобіля.

Якщо ви зіткнулися з проблемою втрати, то надамо вам допомогу при втраті авто ключів. Зробимо вам новий дублікат, а також кілька додаткових комплектів. Крім того, нашими спеціалістами здійснюється надійний ремонт спідометрів за розумну ціну. Така процедура, як коригування спідометрів, також повинна проводиться руками досвідченого фахівця, тому не намагайтеся робити її самостійно, щоб уникнути небажаних наслідків. Наша компанія допоможе вам у вирішенні інших завдань, обговорити які можна по телефону.