Вскрытие автомобильных замков без повреждения машины в Киеве от компании “Carservice”

Розтин автомобільних замків без пошкодження машини: чому варто довіритися фахівцям

Водій підходить до власного автомобіля, намагається його відчинити, а дверцята не піддаються! Від попадання в таку ситуацію ніхто не застрахував. Що вже вдієш – сучасні автомобілі настільки безпечні, що часом “захищаються” не тільки від викрадачів, а й від власних власників. Що ж робити, якщо не вдається відкрити машину, знаємося разом!

Автомобіль може заблокуватися з різних причин:

  • Іноді водії забувають свої ключі або втрачають їх, не маючи при цьому дубліката. Іноді центральний замок просто ламається або випадково заклинює з вини водія, який випадково натиснув кнопку блокування.
  • Якщо акумулятор “сяде”, замок також автоматично зачинить усі двері. Цього ж результату варто чекати й у тому випадку, якщо випадково спрацює система безпеки автомобіля.
  • Ще одна можлива причина – наявність поломок у електронних системах машини.
  • Дверцята заблокуються і в тому випадку, якщо водій закриє дверцята, не заглушивши перед цим двигун. А якщо в заблокованій машині сидить дитина або домашня тварина, то довго шукати причину блокування не доводиться!

Що робити у ситуації, якщо замки заблоковані

Найпоширеніший і нерозумний спосіб взяти авто “штурмом”. Водії б’ють по вікнах, застосовують хитрощі, вичитані в інтернеті, “танцюють з бубном” і всіляко намагаються потрапити в машину швидше за будь-яку ціну.

За подібну емоційну реакцію водія, звичайно ж, ніхто не засудить, але пошкоджені дверцята і вибите скло доведеться ремонтувати власним коштом. А от якщо згодом авто продаватимуть, цей факт вплине на фінальну вартість. Як же відчинити дверцята, не пошкодивши при цьому машину?

  • Треба відчинити дверцята дублікатом ключів. Часто їх можна знайти у магнітній коробці під одним із задніх крил авто. Дублікат туди можуть покласти ще на заводі. Аварійне відкриття замків автомобілів (Київ це чи передмістя столиці) – це ще один ефективний спосіб швидко розблокувати автомобіль, якщо ви втратили ключ, але запасних так і не знайшли.
  • Відігніть дверцята і натисніть кнопку склопідйомника. Відгинати дверцята треба на максимум 1-2 см. При цьому вони, звичайно ж, будуть пошкоджені. Дверцята не варто рухати металевими гострими предметами або руками, інакше можна або серйозно пошкодити двері, або потрапити пальцями в пастку!Це дуже спірний спосіб, адже оплата ремонту дверцят коштуватиме дорожче, ніж, наприклад, послуги майстра зі спеціалізованого сервісу.
  • Якщо авто заблоковане через працюючий двигун, не беріть його нападом, викличте фахівців! В цьому випадку будь-які танці з бубном марні! Аварійне відкриття замків автомобіля – це єдиний можливий вихід у такій ситуації.

Вскрытие автомобильных замков без повреждения машины в Киеве от компании “Carservice”

Довіритись фахівцям – це мудре рішення. Майстру, звичайно, доведеться заплатити. Але чи не краще сплатити за послуги професіонала, ніж ламати власну машину? Адже за ремонт теж доведеться викласти чималу суму з власної кишені, і часто це набагато дорожче за оплату роботи фахівця. До того ж, існують ситуації, коли просто не можна витрачати час на спроби відкрити машину самостійно! Наприклад, розтин авто не можна відкладати, якщо всередині залишилася дитина.

Аварійне відкриття автомобілів – це штатна ситуація для професіоналів із досвідом. Тільки майстер правильно визначить причину блокування та підбере найбільш вдалий спосіб для відкриття дверей. Викликавши фахівців, ви точно знатимете, скільки часу та грошей знадобиться на аварійне розтин, а також будете на всі 100% впевнені в результаті. Увага! Професіонали здійснюють розтин автомобілів лише у тому випадку, якщо водій може пред’явити документи на машину.

Фахівці компанії “Carservice” врятують вас у будь-якій екстреній ситуації. Все, що вам потрібно, – подати нам сигнал SOS. Майстер приїде на місце, оцінить проблему та швидко вирішить будь-яке питання із заблокованим автомобілем або несправними замками.

Оставьте комментарий

Ваш email не будет отображен. Обязательные поля обозначены *